Сонце, вода та захист шкіри

15.07.11 06:16    1 116 

Як відомо, на липень приходиться пік відпусток та поїздок до моря. З кожним роком ми відмічаємо більшу активність сонця та негативний вплив УФ-променів на стан нашої шкіри. Тому є надзвичайно актуальною тема підбору якісних сонцезахисних засобів – кремів та емульсій.

Перед нами стає багато запитань: що таке сонцезахисні властивості косметики, як діють ці засоби , як правильно обрати необхідний саме для нашого типу шкіри крем чи емульсію, чи потрібно дітям підбирати якісь особливі косметичні креми та ін.

Фармацевтами мережі аптек «D.S.», на наш погляд, представлено дуже прості та корисні рекомендації щодо цієї проблематики :

Якщо помножити коефіцієнт захисту на 15-20 хвилин, ви отримаєте рекомендований час знаходження на сонці при використанні цього засобу.

Шукайте абревіатури UVA і UVB на тюбику: ці букви означають, що крем захищає від ультрафіолетових променів обох типів.

Врахуйте, що захисний склад засобу починає діяти не відразу. Щоб уникнути опіку, наносьте крем на шкіру за 20-30 хвилин до виходу на сонце.

Якщо в інструкції написано, що крем водостійкий, це ще не означає, що одного шару крему вистачає на цілий день. Оновлювати захист треба після кожних двох-трьох купань. Крім того, майте на увазі: шар крему стирається піском і рушником.

Особливу увагу слід приділити зонам, які найшвидше обгорають. Це ніс, чоло, плечі, груди, коліна. На них треба нанести найсильніший захисний засіб, і по можливості тримати прикритими. Особливо, якщо відчуваєте свербіж, біль, чи почервоніння.

На голову треба одягати головний убір. Це може бути солом’яний капелюх, кепка, панамка тощо (матеріал повинен бути натуральним, кольори – не темними). Інакше ризикуєте отримати головний біль або сонячний удар.

Опівдні сонце стає особливо небезпечним (агресивним для шкіри, отруйним для організму), тому з 11.30 до 15.30 краще перебувати в тіні.

Найбезпечніші години для засмаги: вранці з 8.00 до 10.30, в другій половині дня – після 16.00.

Після засмагання слід неодмінно прийняти душ, щоби змити сонцезахисний засіб. Потім обов’язково нанести на шкіру м’яке живильне молочко або лосьйон.

За матеріалами www.ds.lviv.ua

Поделиться в мессенджере: viber  telegram


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП