МОЗ збирається відмовитися від лікарських засобів російського виробництва

04.04.17 14:22    1 129 
Міністерство охорони здоров’я України надіслало до Кабінету Міністрів лист із пропозицією зупинити постачання російських ліків на український ринок, повідомила виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України на сторінці у Facebook.


«Не можна одночасно вбивати українців і «дбати» про їхнє здоров’я. Команда МОЗ ініціює відмову від лікарських засобів російського виробництва. Ми надіслали до Кабінету Міністрів України листа із пропозицією зупинити поставки російських ліків на український ринок», – зазначила вона.

Супрун підкреслила, що МОЗ заохочує українських та іноземних виробників виводити на ринок якісні замінники для препаратів російського виробництва. «Подвійних стандартів бути не повинно: країна, що розв’язала війну проти українського народу, не має права заробляти на нашому лікуванні. Такими будуть санкції з боку Міністерства охорони здоров’я України проти країни-агресора, яка окупувала та анексувала українські землі, яка щодня вбиває українців, порушує права та свободи наших громадян і тримає сотні в’язнів у своїх тюрмах», – додала вона.

31 березня Супрун заявила, що не дозволить перереєстрації ліків, вироблених або навіть запакованих і перевезених із Росії. За її словами, рішення відмовитися від російських ліків є політичним.

gordonua.com

Поделиться в мессенджере: viber  telegram


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП