МОЗ спільно зі Світовим банком продовжує роботу над інформатизацією галузі охорони здоров’я України

31.05.13 11:53    1 964 
моз 30 травня 2013 року відбулась робоча зустріч заступника Міністра — керівника апарату Міністерства охорони здоров’я України Романа Богачева з консультантом Світового банку Златаном Сабіком.

Під час зустрічі були узгоджені пріоритетні напрямки інформатизації галузі охорони здоров’я України на період 2014 — 2018 рр., серед яких зокрема:

— впровадження базових нормативно-правових актів щодо інформатизації сфери охорони здоров’я;
— впровадження галузевих стандартів інформатизації сектору охорони здоров’я;
— впровадження інформаційно-аналітичної системи «Електронний реєстр пацієнтів»;
— впровадження інформаційної системи управління охороною здоров’я;
— впровадження електронної системи виписування рецептів;
— впровадження телемедичних систем;
— підвищення кваліфікації спеціалістів з IT у секторі охорони здоров’я;
— створення централізованого центру обробки даних МОЗ України;
— створення єдиного центру адміністрування та обслуговування електронних ресурсів у секторі охорони здоров’я.

Консультант Світового банку Златан Сабік високо оцінив розвиток співпраці із МОЗ України та погодився із обраною стратегією інформатизації галузі на період 2014 — 2018 рр. За його словами, передбачене пріоритетними заходами сприятиме покращенню конкуренції на ринку інформаційних послуг. «Впровадження інформаційних технологій на регіональному рівні уже триває, але воно потребує централізації, контролю та наявності єдиних стандартів», — відзначив він.

У свою чергу заступник Міністра — керівник апарату МОЗ України Роман Богачев подякував представникам Світового банку за позитивну оцінку роботи Міністерства. «Ми готові докласти максимум зусиль, щоб покращити інвестиційний клімат у сфері інформатизації галузі та наблизити дату практичного впровадження програми».

Нагадуємо, що 18 квітня 2013 року Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України було підтримано Концепцію інформатизації сфери охорони здоров’я України на 2013 — 2018 роки, як такої, що відповідає Національній програмі інформатизації.

Прес-служба МОЗ України

Поделиться в мессенджере: viber  telegram

Теги: ,


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП