В Україні буде нова система держзакупівель — новий міністр охорони здоров’я

03.12.14 11:18    1 704 
Квіташвілі Щоб подолати корупцію в системі державних закупівель ліків, потрібно зробити їх відкритими.
Про це заявив новий міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі вчора під час брифінгу, після того, як Рада затвердила склад нового уряду, пише ТСН.

«Я працюю в групі експертів, які розробляють стратегію реформування охорони здоров’я в Україні, починаючи з вересня цього року. Я знаю проблему із закупівлями, яка була, що закупівлі провалилися і потрібно було приймати екстрені заходи і уряду, і міністерству», — розповів він.
«Я думаю, ця проблема вирішується. Треба просто відкрити систему держзакупівель. Зараз у вас закрита система. Виникають «олігаполіі», навіть не монополії, а «олігаполії», які один з одним спілкуються і самі роблять ціноутворення. Це не нове явище, ця система є в деяких європейських країнах, в колишніх радянських країнах», — зазначив міністр.

На його думку, успішна боротьба з корупцією в держзакупівлях лежить через прозорість і відкритість для всіх компаній, які можуть якісно працювати в цій сфері.
Також він додав, що вже почалися переговори з ЮНІСЕФ та іншими міжнародними організаціями, які можуть допомогти при закупівлями спеціальних медикаментів.
«Таким шляхом йде багато держав, включаючи Грузію», — сказав Квіташвілі й пообіцяв, що в Україні буде «абсолютно нова система держзакупівель».

5.ua

Поделиться в мессенджере: viber  telegram

Теги: , , ,


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП