Оклад фельдшера швидкої невідкладної допомоги

12.02.15 10:36    4 662 
← База вопросов и ответов (консультация юриста для врачей)

Вопрос:
Я працюю фельдшером швидкої невідкладної допомоги більше 20 років, маю вищу категорію по невідкладним станам, зараз по переводу старша медсестра відділення екстреної невідкладної допомоги економіст надала мені оклад медсестринський, без категорії. Дайте будь ласка відповідь, чи правомірні дії економіста, який повинен бути мій оклад?

Ответ:
Згідно умов п. 2.2.8. наказу Міністерства праці та соціальної політики України МОЗ України “Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення” N 308/519 від 05.10.2005 р., для посад фахівців з базовою та неповною вищою медичною освітою встановлено тарифні розряди від 7 (без категорії) до 10 (вища кваліфікаційна категорія), що визначає розмір бази окладу. Зазначене стосується також посад сестер центрів екстреної медичної допомоги, станцій екстреної (швидкої) медичної допомоги, відділень екстреної (невідкладної) медичної допомоги, тощо.

Згідно п. 2.3.5. Наказу № 308/519, старшим медичним сестрам схемні посадові оклади встановлюються за п. 2 з урахуванням відповідної кваліфікаційної категорії з підвищенням на 10 відсотків.

При цьому, при роботі на посаді медичної сестри зберігається загальний порядок присвоєння кваліфікаційних категорій. Тобто, якщо у Вас відсутні правові підстави для присвоєння категорії (не присвоєна категорія саме по займаємій посаді, хоча була категорія по посаді фельдшера), дії бухгалтера (економіста) по встановленню Вам окладу без категорії є правомірними.
Поделиться в мессенджере: viber  telegram


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП