Відгук від ПМП “САНА”

25.10.16 10:43     2 895 
сана Дякую колективу Агенства Медичного Маркетингу, зокрема Юрiю Черткову і Володимиру Мальцеву, що вони втілили в життя мою давнішню мрію і виробничу необхідність – навчання працівників на їхніх робочих місцях.

Я представник компанії САНА, яка працює в містечках Івано-Франківської області, в своєму складі має 10 структурних підрозділів і приблизно 40 провізорів та фармацевтів. Аптеки Сана відомі серед надвірнянців та жителів району саме завдяки якісним та експертним рекомендаціям, які швидко та безпечно приводять до видужання. Для підвищення рівня знань серед працівників аптек ми використовуємо і тренінги, і відкриті лекції, і майстер класи з залучення тренерів від фармацевтичних виробників. Проте ми завжди мали потребу швидко і ефективно навчатися на наших робочих місцях. В цьому нам дуже допомагає АНФО.

Дистанційне навчання дозволяє легко, цікаво і у зручний час отримувати нові, потрібні знання. Доступний формат подачі інформації, яскраві та лаконічні презентаці лікарських засобів – це запорука легкого спілкування з клієнтом і використання в щоденній роботі меседжів від виробників лікарських засобів. Дуже зручно, що можна вибирати індивідуалізований план навчання, який буде адапрований до сезонності продажу препаратів чи спалахів захворюваності.

Рекомендую АНФО як ефективний інструмент для навчання аптекарів у великих та малих мережах аптек. АНФО дуже добре поєднується з іншими каналами навчання і дає хороші результати, особливо при навчанні молодих спеціалістів. З нетерпінням очікую на наступний цикл навчання, який обіцяє бути ще цікавішим, доступнішим та яскравішим.

Ольга Дмитрук
керівник роздрібної реалізації
ПМП “САНА”
м. Надвірна Івано-Франківської обл.
Колектив аптечної мережі “САНА” успішно вивчив курс №1 в “Академії безперервного фармацевтичного навчання”. Кращі учні нагороджені сертифікатами, а у всіх аптеках “САНА” з’явилися наклейки “АНФО” ‒ знак високого професіоналізму провізорів і фармацевтів!


Поделиться в мессенджере: viber  telegram

Теги: ,


Leave a comment

 *

Наши клиенты

РАП