Відгук від відділу медичної промоції СІНЕВО УКРАЇНА

02.02.21 15:55    187 

Від всього відділу медичної промоції, СІНЕВО Україна висловлюємо щиру подяку компанії “Агенство Медичного Маркетингу”, а особливо професіоналу своєї справи – Юрію Черткову за пізнавальний тренінг «Команда і маркетинг, ричаг росту!».

Два дні з Юрієм дозволили не лише дізнатися багато нової і корисної інформації по темі «Команда і маркетинг, ричаг росту!», а й здобути навики в реалізації нових знань. Юрій – чудовий модератор, людина, яка вміє зацікавити групу та мотивувати її на використання отриманих знань на практиці. Після проведення тренінгу у нас залишилися лише позитивні враження. Дуже добре було продумано структуру тренінгу. Тренер логічно та змістовно подавав нову інформацію, включаючи до неї командну роботу у вигляді гри та групових завдань. Було представлено багато прикладів побудованих на власному досвіді, що показало нам практичну сторону матеріалу. Дуже сподобалася атмосфера в колективі, що дозволяла відкритися кожному з учасників, та перетворитися з колективу в команду однодумців. Тобто неможливо було просто сидіти та спостерігати, хотілося активно приймати участь. Навчання на практичних заняттях набагато ефективніше ніж заучування сухої теорії. Прослухавши викладений матеріал, наша команда для себе зрозуміла куди, як і за допомогою яких допоміжних ресурсів рухатися далі і ще ефективніше.

Ми не прощаємось, а просто говоримо «до скорої зустрічі!» А Вашому Агенству бажаємо сили, натхнення, процвітання і «ні пуху, ні пера».

Співробітники відділу медичної промоції, СІНЕВО УКРАЇНА

Поделиться в мессенджере: viber  telegram


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП