Порошенко призначив Ольгу Богомолець Радником Глави держави

01.09.14 15:49    1 564 
Президент України Петро Порошенко призначив заслуженого лікаря України Ольгу Богомолець Радником Глави держави.
«Ця посада дасть Вам можливість сконцентруватися на низці гуманітарних проблем. Впевнений, що об’єднання наших зусиль буде дуже корисним для України», — сказав Президент.
«Зараз країна переживає буремні часи, зараз час, коли всі небайдужі люди, які мають високий авторитет в суспільстві, зокрема такі, як Ви, мають об’єднуватись», — наголосив Глава держави.

Петро Порошенко обговорив напрямки роботи Ольги Богомолець на посаді Радника Президента.
Говорячи про реалізацію домовленостей, які були досягнуті під час зустрічі з представниками волонтерського руху, Глава держави повідомив про те, що підписав Закон про спрощення реєстрації ліків, яких потребують учасники АТО. Також завтра Представник Президента у Верховній Раді внесе до Парламенту законопроект, яким скасовується подвійне оподаткування благодійної допомоги.

У свою чергу, Ольга Богомолець, ініціювала створення інформаційного ресурсу, метою якого має стати допомога родинам, які втратили годувальника.
«Будь-яка людина з будь-якої точки світу зможе зайти на цей ресурс, банк надасть іменний номер картки, і можна буде перерахувати гроші на рахунок родини», — сказала вона.
За словами Ольги Богомолець, на цьому ресурсі мають бути рахунки родин активістів та правоохоронців, які загинули під час Революції гідності, а також героїв, які загинули в зоні проведення АТО.

Петро Порошенко зазначив, що під час зустрічі з Федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель досягнуто домовленості про лікування в Німеччини за рахунок Німецького уряду 20 найважче поранених українських військовослужбовців. Також НАТО висловило готовність надати 50 найбільш постраждалим українським бійцям можливість протезування в країнах Євросоюзу.
«Я хотів би Вас попросити, щоб у списку були ті, хто насправді конче потребує такої допомоги, щоб ми скористалися допомогою, яку нам дає Європейський Союз та НАТО і не гаючи часу відправили людей на лікування», — сказав Президент звертаючись до Ольги Богомолець.

president.gov.ua

Поделиться в мессенджере: viber  telegram

Теги:


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП