Журнал «Рецепты аптечных продаж»

80 989 

Рецепты аптечных продаж Рецепты аптечных продажЧитать Подписаться Рекламодателям

Журнал «Рецепты аптечных продаж» ориентирован на самый широкий круг работников аптек.
Издание предоставляет оперативную, объемную информацию о препаратах, последних тенденциях и новинках фармрынка, а также перспективных разработках в этой области, предоставляет трибуну и аптекарям, провизорам, фармацевтам, производителям, и маркетирующим организациям лекарственных препаратов.
Специалисты издания помогают фармацевтическим компаниям полноценно представить свой продукт и заинтересовать аптекарей в плодотворном сотрудничестве.
Мы являемся надежным связующим звеном между производителями и покупателями, так как решение о продаже конкретного препарата зачастую принимает аптекарь, на которого и ориентирован журнал «Рецепты аптечных продаж».
Агентство медицинского маркетинга проводит тренинги в ведущих аптечных сетях Украины, журнал идет в подарок участникам тренинга, как материал, закрепляющий обучение, навыковый тренинг – лучшая форма активации провизоров, стимулирующая рекомендации тех или иных лекарственных средств. 
Авторы журнала своими материалами помогают работнику первого стола разработать и усовершенствовать собственную методологию изучения и освоения специализированной информации, добиваясь максимальной коммерческой эффективности.
Мы поможем сотрудникам аптек всегда быть в курсе новинок на фармацевтическом рынке, отлично ориентироваться в парафармацевтических товарах. Постоянно совершенствовать качество консультаций и повышать уровень обслуживания.

Некоторые статьи из журнала на сайте

Свежий выпуск РАП (декабрь 2019)

Рецепти аптечних продажів Рецепты аптечных продаж Рецепты аптечных продаж Рецепты аптечных продаж Рецепты аптечных продаж РАП Рецепти аптечних продажів Рецепты аптечных продаж Рецепты аптечных продаж Рецепты аптечных продаж

Прошлые номера →

Отзывы о журнале РАП

Дякуємо за відгук, Ольга! ♥ _____________________ Добрий день! Спасибі Yury Chertkov за таку практичну і ефективну…

Posted by Журнал Рецепты аптечных продаж on Thursday, September 12, 2019

Отзыв о журнале «Рецепты аптечных продаж» Спасибо за качество вашего журнала) Хоть работаю я администратором на…

Posted by Журнал Рецепты аптечных продаж on Saturday, December 22, 2018

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Перший випуск "Рецепты аптечных продаж" цього року 😍 "Як сказати йому "ні"? Провокативне як на мене запитання 😏коли пацієнт просить сильнодіючі ліки чи " антибіотик , дитині 4 роки, бо щось кашляє"🤦 алгоритм ввічливої відмови: ⚕️Озвучити відмову, чітко сказавши слово "ні". ⚕️ пояснити причини відмови. ⚕️запропонувати альтернативне рішення. ⚕️ Якщо співрозмовник наполягає і намагається вмовити або маніпулювати, вислухати його і ще раз чітко повторити причини відмови. Вітаміни.🍈🍊🍍🍎🥝🍐 Про вплив цих маленьких "каталізаторів" ми усі знаємо. Та їхня нестача може призвести до полігіповітамінозу( множинних дефіцит вітамінів). Тому ми можемо рекомендувати збалансоване харчування і різноманітні вітамінні комплекси. Любовна лихоманка у аптеці❤️👩‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨💕💘 У кожній аптеці є свої акційні пропозиції. У США та країнах Європи у день святого Валентина аптеки підвищують свої продажі. Як це? Від знижки на ЛЗ для гіпертоніків до знижок на косметику для неї👩 та для нього👨. Це крута ідея, котру можна використовувати і нас🤗 Мені потрібен гаджет 📲📱🤳 Коли востаннє ви бачили дітей, які граються в пісочниці чи "класики"? Все частіше ми бачимо їх з смартфонами. А спробуйте їх забрати 😏🤯 Що ж робити?😲 Про усе це і навіть більше ви можете дізнатися у новому випуску " Рецепты аптечных продаж". #медичний_райтер #рецепты_аптечных_продаж #ammbook #мережааптекds☺️

Публикация от Соломiя Лернатович (@solomiia.lernatovych)


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Щомісяця чекаю на черговий випуск #рецепты_аптечных_продаж від @ammbooks 😍 . На цей раз випуск ну просто бомба – ракета 💣🚀 ⚕️аптечні продажі. Це завжди цікаво. Що ж таке "фрейм"? Це певні рамки мислення, зрозумілий ряд, яким людина оперує в момент прийняття рішень. ⚕️Важливість щоденної праці військових провізорів. ⚕️Співзалежність та співчуття. Перше це нездоровий зв'язок між двома людьми, в якому один або двоє не знають , де межі між двома окремими особистостями. Допомога часто виглядає як "порятунок". Співзалежність-це форма залежності від стосунків. Як правило, проявляється в сімейних, романтичних, дружніх відносинах, серед працівників по роботі і т.д. Співчуття- це співпереживання людині, яка зіштовхнулася з важкою ситуацією в житті. ⚕️Лицарі, принцеси та гігієна. Красиві розповіді про відважних лицарів та їхніх прекрасних дам не дають правдивого опису дійсності. Гігієна того часу бажала бути кращою. Розвиток гігієни та перші аптеки середньовіччя. #медичний_райтер #рецепты_аптечных_продаж #агенствомедицинскогомаркетинга #

Публикация от Соломiя Лернатович (@solomiia.lernatovych)

Наши клиенты