Крок до життя

17.07.15 13:43    2 084 
13 липня в Києві відбувся заключний круглий стіл, присвячений підбиттю попередніх підсумків соціального проекту з профілактики та раннього виявлення раку серед населення м. Києва «Крок до життя. Перевір себе». Захід був ініційований громадською організацією «Київське лікарське товариство» та Департаментом охорони здоров’я КМДА, підтримку надала провідна компанія у сфері охорони здоров’я і лідер серед лікування онкологічних захворювань «Санофі в Україні». Модератором цієї події став директор з розвитку компанії «Агентство Медицинского Маркетинга» Валерій Кидонь.

«Соціальний проект «Крок до життя. Перевір себе» – це комплекс заходів, спрямованих на раннє виявлення раку, підвищення рівня поінформованості населення щодо проблеми розвитку онкозахворювань, важливості профілактики та ранньої діагностики, а також на розширення професійних знань лікарів первинної медичної допомоги».

Підбиття підсумків традиційно почалося зі слів подяки «білим янголам у халатах», як назвала лікарів-волонтерів Олена Єскіна, депутат КМДА, за неоціненну роботу, яку вони здійснили протягом цієї надзвичайно важливої акції.


«Хто, як не медики, усвідомлюють важливість такої проблеми, як онкопатологія. І те, що в Києві було залучено близько 200 лікарів та інших медичних працівників, і те, що без вагань до цієї акції долучилися Національний інститут раку, Київське відділення Асоціації онкологів України, і те, що ми отримали підтримку від компанії “Санофі в Україні” в проведенні акції “Крок до життя. Перевір себе” та інших небайдужих осіб, дало нам можливість діагностувати у 5 % обстежених, а це – 250 життів, онкопатології на ранніх стадіях, що збільшує шанси на успішне лікування до 100 % залежно від локалізації», − сказав народний депутат Олег Мусій.

Під час проведення цієї акції активно спілкувалася з киянами О. Єскіна. Зокрема, вона зауважила, що громадяни насамперед не усвідомлюють, наскільки небезпечними є онкозахворювання, і тому не проходять необхідних оглядів. Другою причиною, чому клієнти не регулярного обстежуються в лікарів або й зовсім їх не відвідують, є те, що їм страшно, і краще нічого не знати про захворювання. Третьою вагомою причиною є недовіра сучасній медичній системі України. «Тому нам разом на державному рівні потрібно проводити ознайомчі роботи, створювати соціальну рекламу − влаштовувати різні заходи, щоб стимулювати людей проходити регулярні медогляди і запобігати значній кількості смертності в нашій країні», − додала депутат.


Керівник підрозділу рецептурних препаратів компанії «Санофі в Україні» Марина Шишлова про результати заходу: «За час проведення проекту було безкоштовно обстежено близько 4500 осіб, які отримали кваліфіковану консультацію лікарів-онкологів, пройшли УЗД-діагностику, маммографію, ПСА-тести для виявлення ризику розвитку раку передміхурової залози у чоловіків, а також ознайомилися зі способами профілактики, сучасного обстеження та лікування онкологічних захворювань. І, що дуже важливо, у 5 % обстежених фахівці виявили патологію і направили їх на додаткову діагностику, що дозволить цим пацієнтам вчасно пройти лікування та зберегти життя».

Слід зауважити, що всі учасники круглого столу підтримали проект «Крок до життя. Перевір себе», висловивши надію, що надалі таку ініціативу буде підтримано на державному рівні, і в подальшому це дасть змогу заощадити кошти на лікування як самих громадян, так і держави загалом, і що надзвичайно важливо – зберегти безцінні життя.

Прес-служба компанії «Агентство Медицинского Маркетинга»

Поделиться в мессенджере: viber  telegram

Теги: , , , ,


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП