Уряд готує низку заходів задля зниження цін на ліки

22.05.13 16:08    1 778 
Задля зниження цін на лікарські засоби МОЗ України готується запровадити низку заходів. Зокрема, наразі йдуть переговори з зарубіжними імпортерами щодо перегляду цінової політики. Крім того, розглядається можливість розширення асортименту вітчизняних аналогів лікарських засобів, ціни на які значно менші, ніж на імпортну продукцію. Про це 17 травня 2013 року заявила Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова під час своєї робочої поїздки до Луганської області.
Раїса Богатирьова також поспілкувалася з місцевими мешканцями. Вона розповіла, що реформа системи охорони здоров’я, яку проводить Президент України Віктор Янукович, спрямована на покращення якості медичних послуг для населення, зокрема, незабаром буде впроваджена практика виїзних профілактичних прийомів робітників ФАПів до дому до свої пацієнтів.
У свою чергу місцеві мешканці завірили Міністра, що вони щиро підтримують реформування галузі охорони здоров’я, яке проводить Президент України та надіються, що все складеться як планує влада.

loga.gov.ua

Поделиться в мессенджере: viber  telegram

Теги: , , ,


Комментировать

 *

Наши клиенты

РАП